ТОП 15 Фіч iOS 17: нові функції та підтримувані пристрої

Apple знову здивувала користувачів iPhone, випустивши оновлення програмного забезпечення iOS 17, яке пропонує безліч інновацій. З новими захоплюючими функціями та поліпшеннями iOS 17 піднімає персоналізацію, комунікацію та користувацький досвід на новий рівень.

У цій статті ми розглянемо основні приховані особливості iOS 17, дізнаємося про сумісні пристрої та дату випуску.

Які пристрої підтримують iOS 17?

 1. Персоналізовані постери для контактів


  iOS 17 надає можливість налаштування персоналізованих постерів для контактів, які будуть відображатися при вхідних дзвінках. Ви можете вибрати Memoji або фотографію з галереї, а також додати індивідуальний шрифт. Оновлення сповіщень вхідного дзвінка було очікуваним, і Apple нарешті його виконала.

 2. Розшифрування текстових повідомлень та голосової пошти в реальному часі


  Функція Live Voicemail надає можливість розшифрування голосової пошти в режимі реального часу, щоб ви могли дізнатися, чому вам зателефонували, ще до того, як ви відповісте на дзвінок. Тепер ви можете відповідати на дзвінки, поки співрозмовник залишає голосову пошту. Спам-дзвінки, про які повідомляють оператори зв’язку, будуть автоматично відхилятися для забезпечення конфіденційності ваших дзвінків.

 3. Залишання відеовідповідей в FaceTime


  Тепер користувачі можуть залишати голосові та відеовідповіді в FaceTime, якщо співрозмовник тимчасово недоступний. Крім того, ви можете додавати реакції у вигляді сердецьок та повітряних куль під час дзвінків FaceTime, щоб зробити їх цікавішими.

 4. Нові функції у додатку “Повідомлення”


  У додатку “Повідомлення” з’явились нові функції, включаючи швидку відповідь на конкретні повідомлення та автоматичне розшифрування голосових повідомлень. Вбудована функція визначення місцезнаходження також оновлює місцезнаходження вашого друга у чаті в режимі реального часу. Ви можете налаштувати сповіщення про прибуття родичів додому або до школи (якщо це ваша дитина).

 5. Нова ера наклейок


  У iOS 17 з’явились нові “живі” наклейки (Live Stickers). Крім Memoji, Animoji та звичайних смайликів, тепер ви можете створювати свої власні наклейки з фотографій, додавати ефекти, щоб оживити їх, та зберігати ці наклейки у клавіатурі. Створені наклейки будуть доступні на всіх ваших пристроях, підключених до iCloud.

 6. Режим очікування: Standby


  iOS 17 представляє функцію Standby, яка відображає повноекранний екран блокування, коли iPhone знаходиться у вертикальному положенні для зручного заряджання. Ви можете налаштувати цей екран за допомогою різних тем годинника, улюблених фотографій або віджетів, таких як розумні стеки. Standby також підтримує Live Activity, Siri, вхідні виклики та критичні сповіщення для вашого комфорту та естетичного сприйняття.

 7. Нова функція для обміну контактами – NameDrop


  У iOS 17 з’явилася функція NameDrop, яка дозволяєділитися контактною інформацією, торкаючись свого iPhone з іншим iPhone або Apple Watch. Тепер вам не потрібно диктувати свій номер або надсилати його у месенджерах – достатньо одного дотику. Ця функція забезпечує безпеку, щоб ніхто інший не мав доступу до ваших контактів.

 8. Карти в режимі офлайн


  У iOS 17 додана функція перегляду карт в режимі офлайн. Ви можете завантажити регіони карт на свій iPhone, щоб мати до них доступ під час подорожей без підключення до Інтернету. Це корисно, але в нашому регіоні багато людей все одно використовують Google Maps через його точність.

 9. Інтерактивні віджети


  Тепер віджети в iOS 17 не лише прикрашають екран, але й виконують корисні функції, які дозволяють швидко взаємодіяти з ними. Керуйте відтворенням музики, налаштовуйте пристрої HomeKit та багато іншого – все це за одне натискання.

 10. Новий додаток “Щоденник”


  Зовсім новий додаток “Щоденник” для iOS 17 призначений для тих, хто любить зберігати всі свої думки у письмовій формі та мати їх завжди під рукою. Ваш щоденник залишається лише вашим, і ви можете самостійно додавати до нього музику, фотографії, спогади та карти, а також додаток самостійно робить короткі нотатки, щоб ви нічого не пропустили. Заплановані сповіщення додатково спрощують ведення щоденника, а шифрування забезпечує конфіденційність користувачів.

 11. Використання iPhone як зовнішньої камери для Apple TV


  Тепер ви можете використовувати свій iPhone як зовнішню камеру для Apple TV. Питання лише в тому, як зручно розмістити ваш смартфон (мабуть, у майбутньому з’являться спеціальні підставки). Тепер ви можете здійснювати виклики через FaceTime, підключивши свій iPhone до Apple TV. Крім того, тепер можна шукати пульт дистанційного керування за допомогою функції U1, подібної до тієї, яка використовується в AirPods. Тепер ми чекаємо пульт з динаміками, тому що поки пошук буде відбуватися наугад.

 12. Сірі без “Привіт”


  Одне з великих оновлень – тепер не потрібно говорити “Привіт, Сірі”. Достатньо просто сказати “Сірі”. Таким чином, асистентка (або асистент, в залежності від вашого вибору голосу) швидше реагує на ваш голос.

 13. Спільне використання паролів

  Тепер ви можете обрати групу користувачів і ділитися з ними конкретними паролями. Наприклад, якщо ви працюєте над одним проектом. Все це в стилі Apple – повністю безпечно, оскільки ви можете в будь-який момент припинити обмін паролями. Але головне – це зручність.

 14. Покращений пошук


  Пошук по додаткам, нотаткам і навіть повідомленням став набагато зручнішим. Крім того, компанія акцентує на наданні більш релевантних результатів у Safari. Таким чином, вони значно поліпшили системи пошуку не лише в прошивці для iPhone, але й у всіх своїх платформах. До речі, тепер ви можете шукати рецепти за фотографією страви. Майже магія, чи не так? Не забудьте перевірити це на холодці 🙂

 15. Можливість ділитися AirTag

  Тепер ви можете ділитися своїм AirTag, щоб ваші друзі або родичі могли тимчасово користуватися ним. Кожен з п’яти користувачів може запускати пошук втрачених речей.

Дата випуску iOS 17
Оновлення буде випущено у вересні для всіх користувачів. Зараз доступна бета-версія для розробників, яка все ще містить багато помилок, тому ї

ї не рекомендується встановлювати на робочі пристрої. В наступному місяці буде доступна публічна бета-версія, яка буде більш стабільною.

Звичайно, це не всі нові функції оновлення. Є безліч дрібних покращень, які не увійшли в цей список, такі як сортування продуктів за категоріями в додатку “Нагадування” і додавання трьох нових видів Memoji. iOS 17 повна цікавих нововведень, і ми ще багато поговоримо про неї та інші новинки з WWDC 2023.