Ремонт Айфонів в Одесі

Гарантія 12 місяців

Ремонт iPhone Одеса


Ремонт айфонів в Одесі – спеціалізація сервісного центру «Fixer». Ремонт iPhone здійснюється з використанням професійного обладнання, спеціальних інструментів та якісних витратних матеріалів в найкоротший термін. Щодня ми викладаємо наші ремонти в Instagram. Підписавшись на нас, Ви зможете спостерігати щоденні результати ремонту. Написавши нам в Direct, Ви отримаєте повну інформацію про ціну та час ремонту Вашого пристрою.

Послуги, які Ви зможете отримати у сервісному центрі «Fixer»:

Ринок повний компаній, які виробляють смартфони не тільки на операційній системі iOS, але і Android, тому ми ремонтуємо телефони інших брендів, таких як: Xiaomi, Samsung, Huawei.

  • Заміна дисплея здійснюється від 1 до 3 годин. Оскільки Apple не продає запчастини, ми встановлюємо оригінальні дисплеї, зняті з пристроїв або відновлені. Гарантія на оригінальні дисплеї – 12 місяців. Майстер перед розбиранням нагріває айфон, щоб зберегти рідне вологозахисне проклеювання. Перед збиранням майстер проводить очищення всіх деталей від пилу та стирає відбитки пальців з запчастин. Якщо вологозахисне проклеювання пошкоджено, ми пропонуємо клієнту встановити нове за додаткову плату.
  • Заміна скла дисплея є однією із найпопулярніших послуг нашого сервісу. Щодня майстри відновлюють дисплеїв і цим заощаджують кошти наших клієнтів. Замінити скло можна на оригінальному дисплеї, який працює коректно, а саме: сенсор відпрацьовує у всіх місцях, немає засвітів та плям. Відновлення дисплея проводиться на спеціальному обладнанні, використовуючи тільки якісні матеріали. Наш сервіс дає гарантію на цю процедуру 12 місяців. Час заміни становить від 2 до 5 годин, залежить від моделі айфону.
  • Заміна сенсора можлива, якщо якась частина екрана не реагує на торкання або відбуваються фантомні натискання. Протягом 4-5 годин майстер здійснює повноцінну заміну сенсора зі склом. Сенсор встановлюємо під оригінал та даємо гарантію 12 місяців. Починаючи з 11 моделі айфон, при заміні сенсора або дисплея вибиває помилка про неоригінальність. Пов’язано це з тим, що в мікросхемі сенсора стоїть чип eeprom. Вирішується ця проблема перенесенням мікросхеми на новий сенсор за додаткову оплату.
  • Заміна акумулятора триває 1-3 години. Встановлюємо батарею з оригінальним контролером та дуже гарної якості, ємність відповідає оригінальній батареї. Після заміни акумулятора на iPhone Xs і вище з’являється помилка про неоригінальність, а також у налаштуваннях перестає відображатися ємність. Для того щоб не було помилки, майстер переносить рідний шлейф зі старої батареї на нову. За допомогою програматора обнуляє цикли та змінює ємність на 100%. Ця послуга надається за додаткову оплату.

Основні запити, за якими наш сервісний центр знаходять: Apple сервіс Одесасервісний центр айфон Одеса.

Поширені запитання

Скільки часу потрібно для ремонт iPhone?

У Fixer ми намагаємося здійснювати ремонт iPhone якнайшвидше. Однак час ремонту залежить від складності поломки. Наприклад, заміна екрана, акумулятора, мікрофона, камери, динаміка тощо може зайняти від 1 до 3 годин. Заміна скла, сенсора, заднього скла, корпусу, відновлення материнської плати зазвичай займає від 2 годин до 3 робочих днів.

Скільки коштує терміновий ремонт iPhone?

Якщо після попередньої діагностики стає зрозуміло, що потрібен ремонт і клієнт погоджується, ми розпочинаємо роботу без зволікання. Однак у деяких випадках може знадобитись повна діагностика iPhone в нашому сервісному центрі в Одесі. Вартість діагностики залежить від пристрою: iPhone – від 200 грн; iPad – від 350 грн; MacBook – від 450; Apple Watch – від 350 грн. Час на діагностику складає від 1 години до 3 робочих днів, якщо проблема пов’язана з материнською платою.

Яка гарантія на ремонт?

Ми, компанія Fixer, гарантуємо якість робіт та запчастин на весь термін гарантії, що складає 1 рік. Якщо, протягом цього періоду, будь-яка з установлених нами деталей зламається і виявиться, що це гарантійний випадок, ми здійснимо її заміну абсолютно безкоштовно.

Які запчастини ми встановлюємо?

Ми використовуємо оригінальні запчастини або їх аналоги. Apple не продає запчастини для ремонту iPhone, тому ми вибираємо якісні витратні матеріали у інших виробників. Ми тестуємо понад 50 різних виробників та вибираємо найкращі матеріали для ремонту та реставрації дисплеїв iPhone.


Чому клієнти обирають саме нас?

Кожна компанія, яка не один рік на ринку, завжди має індивідуальні особливості роботи, які випадкового клієнта перетворюють на постійного.
Наші пріоритети:

Безкоштовна діагностика

Усі пристрої наші майстри діагностують абсолютно безкоштовно.

Досвідчений персонал

У максимально короткий термін ми здійснимо ремонт Вашого пристрою.

Оригінальні запчастини

Усі комплектуючі оригінальні та з гарантією.

Низькі ціни

Ціни на послуги нижчі, ніж у інших сервісних центрах.

Оформити заявку Ми передзвонимо!

:name:
Вашу заявку успішно оформлено! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Google відгуки