Ремонт MacBook Air в Одесі

Ремонтуємо Macbook Air в найкоротшi термiни. Час ремонту залежить від складності, а саме:

 • заміна екрана Macbook, топкейса, акумулятора, камери, динаміка, мікрофона та інших запчастин виконується від 5 годин до 2 робочих днів;
 • ремонт материнської плати, чищення та відновлення після потрапляння вологи та інші види ремонтів – від 2 до 5 робочих днів.

Надаємо гарантію на ремонт та комплектуючі запчастини.

Ми передзвонимо!
MacBook Air

Вартість послуг з ремонту MacBook Air

Запчастини для ремонту вже включено у вартість робіт.
Це — остаточна ціна.

Вид ремонтуЦінаГарантія
Діагностика пристроювід 450 грн.-
Заміна матриці (дисплея, екрана)від 12000 грн.1 міс.
Заміна топкейсу з клавіатурою у зборівід 7000 грн.1 міс.
Заміна акумулятора (батареї)від 2500 грн.6 міс.
Заміна Touch Padвід 2100 грн.1 міс.
Заміна динамікавід 2100 грн.1 міс.
Заміна мікрофонавід 1900 грн.1 міс.
Заміна петлі (кріплення)від 1500 грн.1 міс.
Заміна Logo Boardвід 1500 грн.1 міс.
Заміна чи ремонт роз'ємувід 1800 грн.1 міс.
Складний ремонт материнської плативід 3100 грн.3 міс.
Чищення від пилу та заміна термопастивід 1500 грн.-
Чищення та відновлення після потрапляння вологи (рідини)від 2500 грн.-

Ремонт MacBook Air в Одесі

MacBook Air, виготовлений компанією Apple, є незамінним інструментом для роботи та відпочинку, обладнаним високою продуктивністю. Він успішно поєднує в собі компактні розміри, легкість, тривалий час автономної роботи та високу швидкість передачі даних.

Сьогодні використання таких ноутбуків поширено завдяки їх широкому функціональному набору та елегантному дизайну.

Наявність сучасної камери FaceTime, оптимізованих мікрофонів з підглушенням шуму та Wi-Fi нового стандарту роблять комунікацію максимально комфортною.

За допомогою цього приладу зручно працювати в будь-який час доби за будь-яких умов освітлення завдяки повнорозмірній клавіатурі з функцією підсвічування. Трекпад, крім функцій Multi-Touch, розпізнає жести, додаючи реалістичності в роботі з пристроєм – ви можете “відчути” віртуальні об’єкти.

MacBook Pro Air працює на сучасній операційній системі OSX та захищений від випадкових падінь за допомогою системи MagSafe.

У Одесі знайти надійного фахівця для ремонту MacBook Air буває не просто. Однак, якщо ваш ноутбук пошкоджений, то звертайтеся до нашої команди професіоналів. Ми маємо досвід відновлення роботи MacBook Air будь-якої моделі та діагностуємо його швидко і безкоштовно. Наші майстри проведуть ремонт в найкоротші терміни і гарантують якість виконаних робіт.

Fixer – експерти з ремонту MacBook Air

MacBook Air – це ноутбук з складною структурою, тому його відновлення повинно бути довірене досвідченим фахівцям. У нашому сервісному центрі Fixer працюють майстри, які мають широкий теоретичний та практичний досвід у даній області. Звернення до нас має багато переваг:

 • лояльні ціни на надані послуги;
 • швидкість та відмінна якість виконаної роботи;
 • високий рівень професіоналізму наших співробітників.

Ми проводимо діагностику та усуваємо несправності MacBook Air, пов’язані з роботою материнської плати, жорсткого диска, акумулятора та інших важливих елементів пристрою.

 • Потрапляння пилу всередину пристрою може призвести до серйозних проблем його роботи. Термопаста може висохнути, виникнути перегрів та різні несправності. Для запобігання таких проблем рекомендується проведення профілактичної чистки ноутбука хоча б раз на півроку.
 • Під час експлуатації пристрою може виникнути непередбачувана ситуація, пов’язана з падінням або сильним механічним ударом. Це може призвести до пошкодження захисного екрана, корпусу, дисплея, клавіатури та інших елементів. Наші досвідчені інженери швидко виправлять будь-які пошкодження, і Ваш MacBook Air буде працювати як новий.
 • Ще однією поширеною проблемою є потрапляння рідини всередину пристрою. У такому випадку слід вимкнути MacBook Air і звернутися в найближчий сервісний центр для оперативної допомоги.
 • Нерідко буває так, що MacBook Air вмикається, але не заряджається. Це може бути пов’язано з несправністю системи MagSafe. Наші майстри швидко та якісно замінять систему MagSafe за вигідною ціною.
  Якщо Вам потрібна установка Mac OS, звертайтеся до нашої компанії. Ми виконуємо ремонт MacBook Air на високому професійному рівні. Переконайтеся в цьому самі!


Оформити заявку Ми передзвонимо!

:name:
Вашу заявку успішно оформлено! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!