Ремонт iPhone 13 Mini в Одесі

Ремонтуємо iPhone 13 mini в найкоротшi термiни. Час ремонту залежить від складності, а саме:

  • заміна екрана iPhone, акумулятора, камери, динаміка, мікрофона та інших запчастин виконується від 1 години до 4 годин;
  • заміна скла iPhone, сенсора, задньої кришки, корпуса, відновлення Face ID, складний ремонт материнської плати та інші види ремонтів – від 1 дня до 5 робочих днів.

Надаємо гарантію на ремонт та комплектуючі запчастини.

Ми передзвонимо!
iPhone 13 Mini

Вартість послуг з ремонту iPhone 13 Mini

Запчастини для ремонту вже включено у вартість робіт.
Це — остаточна ціна.

Вид ремонтуЦінаГарантія
Діагностика пристрою500 грн.-
Заміна скла дисплея3800 грн.12 міс.
Заміна дисплея (original)від 8800 грн.12 міс.
Заміна дисплея (copy)від 5500 грн.-
Усунення помилки про заміну дисплея1000 грн.12 міс.
Заміна акумулятора (з оригінальним контролером)2500 грн.6 міс.
Усунення помилки про заміну акумулятора1100 грн.3 міс.
Заміна шлейфа заряджаннявід 2200 грн.3 міс.
Відновлення Face iDвід 5500 грн.3 міс.
Заміна скла корпусу (задньої кришки)3500 грн.3 міс.
Заміна корпусу (original)від 6400 грн.6 міс.
Заміна основної камеривід 3750 грн.6 міс.
Заміна фронтальної камеривід 3650 грн.6 міс.
Заміна скла камери (original)2500 грн.3 міс.
Заміна скла камери (copy)1400 грн.1 міс.
Заміна слухового динамікавід 2500 грн.3 міс.
Заміна поліфонічного динамікавід 2500 грн.3 міс.
Чищення динаміків800 грн.-
Заміна шлейфа кнопки вкл/вимк, кнопки гучності, перемикача вібрації, спалаху, мікрофона основної камеривід 2600 грн.3 міс.
Заміна антени Wi-Fiвід 2300 грн.3 міс.
Заміна вібромоторчика Taptic Engineвід 2400 грн.3 міс.
Прошивка та оновлення350 грн.-
Складний ремонт материнської плативід 5800 грн.3 міс.
Чищення від води1400 грн.-
Відновлення вологозахисту350 грн.-

Ремонт Айфон 13 mini в Одесі

Шукаєте якісний ремонт для вашого iPhone 13 Mini? Тоді зверніться в сервісний центр Fixer! У нас є широкий спектр послуг з ремонту вашого пристрою, включаючи заміну дисплея, акумулятора та очищення після потрапляння води.

Ми розуміємо, наскільки важливий для вас ваш iPhone, і знаємо, як несправність може вплинути на ваше життя. Тому ми пропонуємо швидкий та надійний ремонт з використанням тільки високоякісних запчастин.

Якщо у вас пошкоджений дисплей, ми пропонуємо заміну дисплея iPhone 13 Mini. Наші досвідчені майстри швидко та якісно замінять пошкоджений дисплей на новий, щоб ваш iPhone 13 Mini виглядав і працював як новий.

Ми також пропонуємо послугу заміни акумулятора iPhone 13 Mini. Якщо ваш телефон швидко розряджається або не тримає заряд, то проблема може бути в акумуляторі. Наші майстри замінять його на новий, щоб ваш iPhone 13 Mini міг працювати довше без підзарядки.

Якщо ваш пристрій розбився, ми пропонуємо заміну скла iPhone 13 Mini. Наша команда майстрів швидко замінить скло на нове, щоб ваш телефон виглядав як новий.

Ми також надаємо послугу очищення після потрапляння води iPhone 13 Mini. Якщо ваш телефон потрапив у воду, необхідно провести очищення пристрою, щоб уникнути корозії та пошкодження. Наші майстри швидко проведуть очищення вашого iPhone 13 Mini, щоб він знову працював як новий.

Усі послуги ремонту iPhone 13 Mini у сервісному центрі Fixer мають гарантію до 12 місяців. Ви можете бути впевнені у якості нашої роботи та спокійно використовувати свій смартфон. Зверніться до нас для швидкого та якісного ремонту вашого пристрою!

Заміна скла Айфон 13 Mini

Fixer – найкращий сервісний центр для заміни скла iPhone 13 Mini. Якщо ваш телефон пошкоджений і ви шукаєте надійного фахівця, який зможе відновити його роботу, то Fixer – це саме те, що вам потрібно.

Ми дбаємо про наших клієнтів і робимо все можливе, щоб забезпечити їм високоякісний сервіс. Наші досвідчені техніки мають великий досвід роботи з мобільними пристроями і готові вирішити будь-яку проблему, пов’язану з вашим iPhone 13 Mini.

Заміна скла на iPhone 13 Mini – це складний процес, який вимагає досвіду та професійних навичок. Ми використовуємо лише якісні запчастини та сучасне обладнання, щоб гарантувати надійність та довговічність вашого пристрою.

Ми також пропонуємо швидкий та зручний сервіс заміни скла на iPhone 13 Mini. Ви можете залишити свій телефон у нас і забрати його через кілька годин, коли заміна буде завершена. Ми даємо гарантію на всі наші послуги до 12 місяців, щоб ви могли бути впевнені в якості нашої роботи.

Якщо ви шукаєте надійне місце для заміни скла на iPhone 13 Mini, то Fixer – це ваш вибір. Ми гарантуємо високу якість та надійний сервіс, який допоможе вам відновити роботу вашого телефону. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати більш детальну інформацію про наші послуги та ціни. Ми завжди готові допомогти вам в будь-який час! Заміна скла iPhone 13 mini, заміна батареї iPhone 13 mini, заміна скла камери iPhone 13 mini, розбите дисплея iPhone 13 mini, заміна дисплея iPhone 13 mini.


Часто задавані питання

Яка вартість заміни дисплея iPhone 13 mini в Одесі?

Заміна дисплея iPhone 13 mini за 3 години.


Заміна дисплея (original)


Заміна дисплея (copy)


 

Яка вартість заміни скла iPhone 13 mini в Одесі?

Заміна скла iPhone 13 mini за 1 день.


Заміна скла дисплея


 

Яка вартість заміни акумулятора iPhone 13 mini в Одесі?

Заміна акумулятора iPhone 13 mini за 4 години.


Заміна акумулятора (з оригінальним контролером)


 

Оформити заявку Ми передзвонимо!

:name:
Вашу заявку успішно оформлено! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!