Ремонт iPhone 12 в Одесі

Ремонтуємо iPhone 12 в найкоротшi термiни. Час ремонту залежить від складності, а саме:

  • заміна екрана iPhone, акумулятора, камери, динаміка, мікрофона та інших запчастин виконується від 1 години до 4 годин;
  • заміна скла iPhone, сенсора, задньої кришки, корпуса, відновлення Face ID, складний ремонт материнської плати та інші види ремонтів – від 1 дня до 5 робочих днів.

Надаємо гарантію на ремонт та комплектуючі запчастини.

Ми передзвонимо!
iPhone 12

Вартість послуг з ремонту iPhone 12

Запчастини для ремонту вже включено у вартість робіт.
Це — остаточна ціна.

Вид ремонтуЦінаГарантія
Діагностика пристрою400 грн.-
Заміна скла дисплея2900 грн.12 міс.
Заміна сенсора3900 грн.12 міс.
Заміна дисплея (original)7350 грн.12 міс.
Заміна дисплея (copy)від 4400 грн.-
Усунення помилки про заміну дисплея700 грн.12 міс.
Заміна акумулятора (з оригінальним контролером)2200 грн.6 міс.
Усунення помилки про заміну акумулятора900 грн.3 міс.
Заміна шлейфа заряджаннявід 2200 грн.3 міс.
Відновлення Face iD3900 грн.3 міс.
Заміна скла корпусу (задньої кришки)3000 грн.3 міс.
Заміна корпусу (original)від 4850 грн.6 міс.
Заміна основної камеривід 3300 грн.6 міс.
Заміна фронтальної камеривід 3100 грн.6 міс.
Заміна скла камери (original)2000 грн.3 міс.
Заміна скла камери (copy)1000 грн.1 міс.
Заміна слухового динамікавід 2600 грн.3 міс.
Заміна поліфонічного динамікавід 2600 грн.3 міс.
Чищення динаміків700 грн.-
Заміна шлейфа кнопки вкл/вимк, кнопки гучності, перемикача вібрації, спалаху, мікрофона основної камеривід 2500 грн.3 міс.
Заміна антени Wi-Fiвід 2300 грн.3 міс.
Заміна вібромоторчика Taptic Engineвід 2300 грн.3 міс.
Прошивка та оновлення350 грн.-
Складний ремонт материнської плативід 4850 грн.3 міс.
Чищення від води1300 грн.-
Відновлення вологозахисту300 грн.-

Ремонт Айфон 12 в Одесі

Якщо ви власник iPhone 12, то, ймовірно, знаєте, що цей смартфон іноді може стикатися з деякими проблемами. Деякі з цих проблем можуть бути пов’язані з екраном, акумулятором, склом і навіть водою. Але не треба хвилюватися, якщо ви стикнулися з такою проблемою, адже Fixer може швидко та ефективно вирішити всі ці проблеми.

Заміна дисплея iPhone 12 є однією з найбільш поширених проблем, з якою стикаються власники смартфонів. Якщо екран iPhone 12 пошкоджений, ви можете звернутися до Fixer для заміни дисплея. Наші професіонали швидко та якісно замінять екран вашого iPhone 12 та повернуть йому попередню функціональність.

Заміна акумулятора iPhone 12 також може бути необхідною. Якщо ваш iPhone 12 швидко розряджається або не тримає заряд, ймовірно, проблема в акумуляторі. Наші фахівці з ремонту iPhone 12 можуть швидко замінити акумулятор і повернути вашому смартфону попередню працездатність.

Якщо скло вашого iPhone 12 пошкоджене, заміна скла iPhone 12 може вирішити проблему. У Fixer ми маємо досвідчених техніків, які можуть швидко та безпечно замінити скло вашого iPhone 12. Ви можете бути впевнені, що після ремонту ваш iPhone 12 буде виглядати як новий.

Якщо ваш iPhone 12 був підданий впливу води, не панікуйте! У Fixer ми можемо виконати чистку після води iPhone 12. Наші професіонали з ремонту iPhone 12 проведуть ретельну діагностику вашого смартфона та виконають всі необхідні ремонтні роботи.

Ми розуміємо, що ви очікуєте від нас не лише високу якість ремонту, але й гарантію на надані послуги. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам гарантію 12 місяців на всі види ремонту iPhone 12. Ви можете бути впевнені, що ваш смартфон знаходиться в надійних руках в сервісному центрі Fixer.

Заміна скла Айфон 12

Якщо ви є власником iPhone 12, то ви напевне знаєте, наскільки вразливе задня скляна панель пристрою. Навіть невеликий удар може призвести до тріщин і подряпин на екрані, що не тільки погіршує зовнішній вигляд пристрою, але й може пошкодити його функціональність. Але не турбуйтеся, ми тут, щоб допомогти!

Ми спеціалізуємось на заміні скла на iPhone 12 і гарантуємо високу якість нашої роботи. Ми використовуємо тільки якісні запчастини і ремонтні матеріали, щоб переконатися, що ваш iPhone 12 буде працювати так само, як новий.

Крім заміни скла, ми також можемо встановити вологозахист після ремонту. Це означає, що ваш iPhone 12 буде захищений від раптового потрапляння води або інших рідин. Вологозахист може бути життєво важливим для вашого пристрою, особливо якщо ви живете в кліматичних умовах, де вологість висока, або часто перебуваєте біля води.

Ми розуміємо, що ваш iPhone 12 – це не просто пристрій, а важлива частина вашого життя. Тому ми забезпечуємо високоякісний ремонт, який дозволить вам бути впевненим у роботі вашого пристрою на довгі роки. Наші спеціалісти мають багатий досвід в заміні скла на iPhone 12 і можуть виконати роботу швидко і ефективно. Заміна скла iPhone 12, заміна батареї iPhone 12, заміна скла камери iPhone 12, розбитий дисплей iPhone 12, заміна дисплея айфон 12.


Часто задавані питання

Яка вартість заміни дисплея iPhone 12 в Одесі?

Заміна дисплея iPhone 12 за 3 години.


Заміна дисплея (original)


Заміна дисплея (copy)


Яка вартість заміни скла iPhone 12 в Одесі?

Заміна скла iPhone 12 за 1 день.


Заміна скла дисплея


Яка вартість заміни акумулятора iPhone 12 в Одесі?

Заміна акумулятора iPhone 12 за 4 години.


Заміна акумулятора (з оригінальним контролером)


Яка вартість заміни сенсора iPhone 12?

Заміна сенсора iPhone 12 за 1 день.


Заміна сенсора


 

Оформити заявку Ми передзвонимо!

:name:
Вашу заявку успішно оформлено! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!