Ремонт Телефонів в Одесі

Виберіть модель пристрою, щоб дізнатися про вартість ремонту.

Ремонт мобільних телефонів в Одесі

Сервісний центр «Fixer» здійснює ремонт мобільних телефонів в Одесі за 1 годину. Останнім часом на ринку з’являється все більше нових брендів, які випускають як флагмани, так і бюджетні телефони. Ми співпрацюємо з багатьма постачальниками, які пропонують оригінальні сертифіковані запчастини для швидкого ремонту телефонів. Наші майстри проведуть модульний ремонт протягом 1 години, що дозволяє клієнтам не розлучатися зі своїм гаджетом на довго. Ми також гарантуємо оригінальні запчастини. Для нас важливо зробити якісний ремонт смартфона та залишити гарне враження про наш сервіс. Основні послуги, які ми надаємо щодня:

  • заміна дисплея на телефоні;
  • заміна скла на телефоні;
  • заміна акумулятора (батареї) на телефоні;
  • заміна сенсора на телефоні;
  • заміна роз’єму заряджання.

Вартість ремонту мобільних телефонів

Яка вартість ремонту? Вартість послуги залежить від ціни запчастини, складності виконання ремонту. У сервісному центрі «Fixer» мінімальна ціна за надану послугу дорівнює 150 грн. Діагностика пристрою БЕЗКОШТОВНА, якщо Ви погоджуєтесь на ремонт.

Терміновий ремонт телефону

Якщо Вам потрібний терміновий ремонт телефону в Одесі, тоді наш сервіс надасть таку можливість. Для цього Вам потрібно принести телефон за адресою: Пантелеймонівська, 50 та залишити на швидку діагностику.

Оформити заявку Ми передзвонимо!

:name:
Вашу заявку успішно оформлено! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!