Ремонт iPhone 13 Pro Max в Одесі

Ремонтуємо iPhone 13 Pro Max в найкоротшi термiни. Час ремонту залежить від складності, а саме:

 • заміна екрана iPhone, акумулятора, камери, динаміка, мікрофона та інших запчастин виконується від 1 години до 4 годин;
 • заміна скла iPhone, сенсора, задньої кришки, корпуса, відновлення Face ID, складний ремонт материнської плати та інші види ремонтів – від 1 дня до 5 робочих днів.

Надаємо гарантію на ремонт та комплектуючі запчастини.

Ми передзвонимо!
13 Pro Max

Вартість послуг з ремонту iPhone 13 Pro Max

Запчастини для ремонту вже включено у вартість робіт.
Це — остаточна ціна.

Вид ремонтуЦінаГарантія
Заміна скла дисплея5450 грн.12 міс.
Заміна дисплея копіявід 8000 грн.-
Заміна дисплея оригіналвід 12000 грн.12 міс.
Усунення помилки про заміну дисплея2900 грн.12 міс.
Заміна акумулятора (з оригінальним контролером)від 3500 грн.6 міс.
Усунення помилки про заміну акумулятора1900 грн.2 міс.
Заміна роз’єму заряджаннявід 3000 грн.3 міс.
Відновлення Face iDвід 6800 грн.2 міс.
Заміна скла корпуса (задньої кришки)4950 грн.1 міс.
Заміна основної камеривід 5500 грн.1 міс.
Заміна фронтальної камеривід 5500 грн.1 міс.
Заміна скла камеривід 2400 грн.1 міс.
Заміна слухового динамікавід 3800 грн.3 міс.
Заміна поліфонічного динамікавід 3800 грн.3 міс.
Чищення динаміків1000 грн.-
Заміна шлейфа кнопки вкл/вимк, кнопки гучності, перемикача вібрації, спалаху, мікрофона основної камеривід 1000 грн.3 міс.
Заміна антени WiFiвід 3000 грн.3 міс.
Заміна вібромоторчика Taptic Engineвід 3000 грн.3 міс.
Заміна корпуса оригіналвід 6500 грн.1 міс.
Повна діагностика пристрою200 грн.-
Прошивка та оновлення350 грн.-
Складний ремонт материнської плативід 7000 грн.2 міс.
Чищення від води1650 грн.-
Відновлення вологозахисту400 грн.-

Ремонт iPhone 13 Pro Max в Одесі

Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max, що був випущений у 2021 році, є найбільшим пристроєм у лінійці цього виробника. Він має дисплей з діагоналлю 6,7 дюйма (Super Retina XDR), який створений з використанням OLED-технології. Пристрій оснащений процесором A15 Bionic, а також має від 128 ГБ до 1 ТБ внутрішньої пам’яті та 6 ГБ оперативної пам’яті. Він має чудову камеру – три головні об’єктиви, що оснащені сканером LiDAR. Фронтальна камера TrueDepth має розширення в 12 мегапікселів та функцію безпеки Face ID. Вибір доступних кольорів корпусу включає графітовий, золотий, сріблястий та небесно-голубий. У разі необхідності ремонту iPhone 13 Pro Max в місті Одеса, можна звернутися до сервісного центру Fixer, який надає послуги з модульної заміни компонентів та складного компонентного відновлення, забезпечуючи при цьому гарантію на виконану роботу та наявність всіх необхідних запчастин.

Заміна скла iPhone 13 Pro Max у сервісному центрі Fixer: швидко та якісно!

Якщо ви власник iPhone 13 Pro Max та стикнулися з проблемою тріснутого екрану, не відчайтеся. У Fixer ви можете швидко та якісно замінити скло на вашому пристрої.

Наш сервісний центр пропонує професійну заміну скла iPhone 13 Pro Max за доступною ціною. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини та сучасне обладнання, що гарантує якісний результат та тривалий термін служби вашого пристрою.

Крім того, ми здійснюємо заміну скла iPhone 13 Pro Max будь-якої складності: від невеликих сколів та подряпин до повної розбитої поверхні. Наші досвідчені майстри швидко та професійно виконають роботу, щоб ви знову могли насолоджуватися своїм пристроєм в повній мірі.

Ми надаємо гарантію на виконану роботу 12 місяців.

Не відкладайте ремонт вашого пристрою на потім. Зверніться до сервісного центру Fixer та отримайте якісну заміну скла iPhone 13 Pro Max вже сьогодні!

Види поломок iPhone 13 Pro Max та їх вирішення

iPhone 13 Pro Max – це високотехнологічний пристрій, який може стикнутися з різними видами поломок. Розглянемо найбільш поширені види поломок та як їх можна вирішити.

 • Тріснуте скло.
  Одна з найбільш поширених проблем – це тріснуте скло. Воно може з’явитися через удари, падіння або неправильне використання пристрою. У сервісному центрі можна швидко та якісно замінити скло.
 • Розряд батареї.
  Якщо ваш iPhone швидко розряджається, то це може бути ознакою проблем з батареєю. Наш сервісний центр надає таку послугу, як заміна акумулятора iPhone 13 Pro Max на оригінальний, щоб ваш пристрій працював як новий.
 • Проблеми з зарядкою.
  Якщо ваш iPhone 13 Pro Max перестав заряджатися або не розпізнає зарядний пристрій, це може бути викликано несправністю роз’єму зарядки. Ми проведемо заміну шлейфа зарядки, щоб ваш пристрій знову заряджався надійно.
 • Проблеми з дисплеєм.
  Якщо дисплей не працює, блимає або відображає неправильні кольори, це може бути викликано несправністю самого дисплею. У такому випадку необхідна заміна дисплею iPhone 13 Pro Max на оригінальний.
 • Проблеми з камерою.
  Якщо не працює камера або робить нечіткі фотографії, це може бути викликано несправністю самої камери або її компонентів. Наш сервісний центр проведе заміну камери на оригінальну.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим iPhone 13 Pro Max, не відчайтеся. Зверніться до нашого сервісного центру, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу та розв’язання будь-якої проблеми в короткі терміни. Ми гарантуємо використання оригінальних запчастин та професійне виконання всіх робіт.


Часто задавані питання

Яка вартість заміни дисплея iPhone 13 Pro Max в Одесі?

Заміна дисплея iPhone 13 Pro Max за 3 години.


Заміна дисплея оригінал


Заміна дисплея копія


 

Яка вартість заміни скла iPhone 13 Pro Max в Одесі?

Заміна скла iPhone 13 Pro Max за 1 день.


Заміна скла дисплея


 

Яка вартість заміни акумулятора iPhone 13 Pro Max в Одесі?

Заміна акумулятора iPhone 13 Pro Max за 4 години.


Заміна акумулятора (з оригінальним контролером)


 

Оформити заявку Ми передзвонимо!

:name:
Вашу заявку успішно оформлено! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!