Ремонт iPhone 12 Pro в Одесі

Ремонтуємо iPhone 12 Pro в найкоротшi термiни. Час ремонту залежить від складності, а саме:

  • заміна екрана iPhone, акумулятора, камери, динаміка, мікрофона та інших запчастин виконується від 1 години до 4 годин;
  • заміна скла iPhone, сенсора, задньої кришки, корпуса, відновлення Face ID, складний ремонт материнської плати та інші види ремонтів – від 1 дня до 5 робочих днів.

Надаємо гарантію на ремонт та комплектуючі запчастини.

Ми передзвонимо!
iPhone 12 Pro

Вартість послуг з ремонту iPhone 12 Pro

Запчастини для ремонту вже включено у вартість робіт.
Це — остаточна ціна.

Вид ремонтуЦінаГарантія
Діагностика пристрою400 грн.-
Заміна скла дисплея3000 грн.12 міс.
Заміна сенсора4000 грн.12 міс.
Заміна дисплея (original)7550 грн.12 міс.
Заміна дисплея (copy)від 4600 грн.-
Усунення помилки про заміну дисплея850 грн.12 міс.
Заміна акумулятора (з оригінальним контролером)2300 грн.6 міс.
Усунення помилки про заміну акумулятора900 грн.3 міс.
Заміна шлейфа заряджаннявід 2200 грн.3 міс.
Відновлення Face iD4250 грн.3 міс.
Заміна скла корпусу (задньої кришки)3200 грн.3 міс.
Заміна корпусу (original)від 4950 грн.6 міс.
Заміна основної камеривід 3450 грн.6 міс.
Заміна фронтальної камеривід 3250 грн.6 міс.
Заміна скла камери (original)2000 грн.3 міс.
Заміна скла камери (copy)1050 грн.1 міс.
Заміна слухового динамікавід 2600 грн.3 міс.
Заміна поліфонічного динамікавід 2600 грн.3 міс.
Чищення динаміків700 грн.-
Заміна шлейфа кнопки вкл/вимк, кнопки гучності, перемикача вібрації, спалаху, мікрофона основної камеривід 2800 грн.3 міс.
Заміна антени Wi-Fiвід 2400 грн.3 міс.
Заміна вібромоторчика Taptic Engineвід 2400 грн.3 міс.
Прошивка та оновлення350 грн.-
Складний ремонт материнської плативід 5200 грн.3 міс.
Чищення від води1450 грн.-
Відновлення вологозахисту300 грн.-

Ремонт iPhone 12 Pro в Одесі

Якщо ви шукаєте надійний сервісний центр для ремонту свого iPhone 12 Pro, то Fixer – ваш кращий вибір. Ми пропонуємо якісний ремонт та заміну комплектуючих для вашого iPhone 12 Pro.

Заміна дисплея є одним з найбільш поширених видів ремонту iPhone 12 Pro. Якщо у вас виникають проблеми з екраном, то Fixer пропонує професійну заміну дисплея, щоб ваш iPhone 12 Pro виглядав як новий. Ми використовуємо тільки оригінальні дисплеї та гарантуємо якість нашої роботи.

Заміна акумулятора також є одним з найбільш поширених видів ремонту для iPhone 12 Pro. Якщо ваш iPhone 12 Pro вимикається, коли заряд акумулятора ще є, або зарядний пристрій не заряджає ваш телефон, то можливо, вам потрібна заміна акумулятора. В Fixer ми замінимо ваш акумулятор на новий та гарантуємо його довговічність.

Заміна скла iPhone 12 Pro може знадобитися, якщо ваш телефон впав і розбився екран. В Fixer ми пропонуємо професійну заміну скла з використанням якісних комплектуючих, щоб ваш iPhone 12 Pro виглядав як новий.

Якщо ваш iPhone 12 Pro потрапив у воду, то вам може знадобитись очищення після води. У Fixer ми пропонуємо професійне очищення після води для вашого iPhone 12 Pro. Ми ретельно очистимо ваш телефон від води та проведемо діагностику, щоб переконатись, що всі компоненти працюють належним чином.

Всі наші послуги ремонту iPhone 12 Pro включають гарантію до 12 місяців. Ми гарантуємо, що ваш iPhone буде працювати належним чином після нашої роботи. Якщо у вас є проблеми з вашим смартфоном, то зверніться до Fixer для професійного ремонту та заміни комплектуючих. Ми гарантуємо якість нашої роботи та швидке виконання замовлення.

Заміна скла iPhone 12 Pro

Якщо ви шукаєте надійний сервісний центр для заміни скла на вашому iPhone 12 Pro, то ми рекомендуємо звернутися в Fixer. Ми пропонуємо професійну заміну скла на iPhone 12 Pro з використанням оригінальних комплектуючих та гарантуємо високу якість нашої роботи.

Заміна скла на iPhone 12 Pro є складною процедурою, яку повинні виконувати тільки досвідчені техніки. В Fixer ми маємо досвідчених спеціалістів, які мають необхідні навички для заміни скла на iPhone 12 Pro. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, щоб забезпечити високу якість та довговічність вашого телефона.

Заміна скла на iPhone 12 Pro може бути потрібною у наступних випадках:

  • Розбите скло: Якщо ваш iPhone 12 Pro впав і з’явилась тріщина, то вам потрібно замінити скло. Розбите скло може залишати осколки, які можуть пошкодити дисплей та навіть поранити вас.
  • Деякі частини скла відлущилися: Якщо ви помітили, що деякі частини скла відлущилися, то це може призвести до того, що вода та пил можуть проникнути в ваш телефон. У цьому випадку заміна скла також є необхідною процедурою.
  • Проблема з сенсором: Неробочі точки на екрані, слабка реакція на дотик та інші проблеми можуть вказувати на необхідність заміни сенсора.

У Fixer ми пропонуємо професійну заміну скла на iPhone 12 Pro за доступною ціною. Ми гарантуємо швидке виконання замовлення та високу якість нашої роботи. Після заміни скла ваш iPhone 12 Pro буде виглядати як новий, і ви зможете насолоджуватися його роботою без будь-яких проблем. Заміна скла iPhone 12 Pro, заміна батареї iPhone 12 Pro, заміна скла камери iPhone 12 Pro, розбите дисплей iPhone 12 Pro, заміна дисплея айфон 12 Pro.


Часто задавані питання

Яка вартість заміни дисплея iPhone 12 Pro в Одесі?

Заміна дисплея iPhone 12 Pro за 3 години.


Заміна дисплея (original)


Заміна дисплея (copy)


Яка вартість заміни скла iPhone 12 Pro в Одесі?

Заміна скла iPhone 12 Pro за 1 день.


Заміна скла дисплея


Яка вартість заміни акумулятора iPhone 12 Pro в Одесі?

Заміна акумулятора iPhone 12 Pro за 4 години.


Заміна акумулятора (з оригінальним контролером)


Яка вартість заміни сенсора iPhone 12 Pro?

Заміна сенсора iPhone 12 Pro за 1 день.


Заміна сенсора


 

Оформити заявку Ми передзвонимо!

:name:
Вашу заявку успішно оформлено! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!