Ремонт MacBook Pro в Одесі

Ремонтуємо Macbook Pro в найкоротшi термiни. Час ремонту залежить від складності, а саме:

  • заміна екрана Macbook, топкейса, акумулятора, камери, динаміка, мікрофона та інших запчастин виконується від 5 годин до 2 робочих днів;
  • ремонт материнської плати, чищення та відновлення після потрапляння вологи та інші види ремонтів – від 2 до 5 робочих днів.

Надаємо гарантію на ремонт та комплектуючі запчастини.

Ми передзвонимо!
MacBook Pro

Вартість послуг з ремонту MacBook Pro

Запчастини для ремонту вже включено у вартість робіт.
Це — остаточна ціна.

Вид ремонтуЦінаГарантія
Діагностика пристроювід 450 грн.-
Заміна матриці (дисплея, екрана)від 12000 грн.1 міс.
Заміна топкейсу з клавіатурою у зборівід 7000 грн.1 міс.
Заміна акумулятора (батареї)від 2500 грн.6 міс.
Заміна Touch Padвід 2100 грн.1 міс.
Заміна Touch Barвід 2900 грн.1 міс.
Заміна динамікавід 2100 грн.1 міс.
Заміна мікрофонавід 1900 грн.1 міс.
Заміна петлі (кріплення)від 1500 грн.1 міс.
Заміна Logo Boardвід 1500 грн.1 міс.
Заміна чи ремонт роз'ємувід 1800 грн.1 міс.
Складний ремонт материнської плативід 3100 грн.3 міс.
Чищення від пилу та заміна термопастивід 1500 грн.-
Чищення та відновлення після потрапляння вологивід 2500 грн.-

В Одесі проводимо ремонт MacBook Pro

Ремонт MacBook Pro в Одесі – це послуга, яку надає наша компанія з професійним підходом та високою якістю робіт. MacBook Pro є девайсом, який заслуговує на безумовне довір’я від користувачів, завдяки своїй ретельно продуманій конструкції, надзвичайній швидкості передачі даних та неповторному дизайну. Але навіть у такого прекрасного пристрою можуть виникнути проблеми, які потребують відповідного ремонту.

Наші майстри володіють спеціальними знаннями та навичками, щоб забезпечити високоякісний та професійний ремонт вашого MacBook Pro. Крім того, наші експерти знають, як відновити спеціальний датчик, який відповідає за регулювання яскравості дисплею та підсвічування клавіатури. Ми також маємо досвід у відновленні сучасних динаміків, камери FaceTime, Wi-Fi та Bluetooth.

Отже, якщо вам потрібен ремонт MacBook Pro, звертайтеся до нас – ми готові надати якісну та професійну допомогу вашому улюбленому пристрою.

Fixer – надійне рішення для ремонту MacBook

MacBook – це потужний та функціональний ноутбук, який, на жаль, іноді може вийти з ладу. Звертаючись до Fixer, ви можете бути впевнені в швидкому та якісному ремонті ноутбуків Apple.

Часто користувачі звертаються до нас через механічні пошкодження екрана, які призводять до тріщин та інших дефектів. Ми професійно виконаємо ремонт дисплею MacBook Pro.

Сучасні моделі MacBook Pro мають ефективну систему охолодження, але все ж пил та бруд можуть накопичуватись всередині пристрою, а термопаста з часом висихає. У цьому випадку ноутбук може перегріватись, що призводить до несправностей. Ми проводимо профілактичну чистку MacBook Pro від пилу та заміну термопасти.

Попадання рідини – поширена проблема, з якою стикаються користувачі ноутбуків. Якщо ваш MacBook потрапив волога, слід вимкнути пристрій, від’єднати акумулятор та негайно звернутися в сервісний центр.

Звертаючись до Fixer, ви можете бути впевнені в швидкому та якісному ремонті вашого MacBook Pro. Наші фахівці мають усі необхідні знання та досвід, щоб оперативно усунути будь-яку проблему з вашим ноутбуком.


Оформити заявку Ми передзвонимо!

:name:
Вашу заявку успішно оформлено! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!