Як встановити Minecraft безкоштовно на iPhone (iOS) 2023

Minecraft, відома гра, стала абсолютним хітом продажів і зберігає свою популярність з 2009 року, коли вона вперше з’явилася на ПК. У 2021 році до гри занурилося неймовірне число – 172 мільйони людей. Сьогодні Minecraft доступний на різних платформах, включаючи iOS. Однак власникам iPhone доводиться заплатити близько 8 доларів, щоб встановити гру. У зв’язку з цим, не всі готові прийняти такі умови. У цій статті ми розглянемо способи безкоштовного завантаження Minecraft на iPhone в 2023 році.

Чому варто віддавати перевагу оригінальній ліцензійній версії Minecraft?

Якщо ви є відданим шанувальником Minecraft, то не варто поспішати шукати нелегальні безкоштовні копії гри. Придбання ліцензійної версії відкриває перед вами низку незаперечних переваг, ради яких варто вкласти 7,99 доларів США або 300 гривень. По-перше, це своєчасні автоматичні оновлення, які дозволять вам завжди насолоджуватися останньою версією Minecraft, що неможливо при використанні піратської версії.

Крім того, з ліцензійною версією ви зможете встановити гру на будь-який пристрій Apple, пов’язаний з вашим Apple ID. Всі ваші досягнення будуть збережені в хмарі, що дозволить вам продовжити гру з того місця, де ви закінчили, незалежно від того, чи використовуєте ви iPhone чи iPad.

Оплата ліцензії один раз забезпечить вам безпроблемне і пожиттєве користування грою, а також надасть доступ до технічної підтримки, що може бути корисним. Придбання офіційної версії також стимулює розробників до створення нових версій та оновлень. У той же час, використання піратської копії може становити загрозу для безпеки.

Тому розумно один раз заплатити за ліцензійну версію гри і насолоджуватися всіма її перевагами без проблем.

Як встановити Minecraft безкоштовно на iPhone (iOS) 2023

Якщо ви не є великим шанувальником Minecraft і бажаєте ознайомитися з цією грою, є можливість встановити її безкоштовно для ознайомлення. Проте будьте готові до того, що цей процес вимагатиме виконання кількох кроків.

По-перше, вам знадобиться встановити альтернативний магазин для завантаження додатків на iOS без використання App Store. Важливо зазначити, що для цього не потрібно проводити процес джейлбрейку, оскільки існують інструменти, які дозволяють встановлювати додатки на iPhone у режимі тестування власних продуктів, тобто тих, які ви самі створюєте.

Проте слід враховувати, що є деякі обмеження: термін дії таких встановлених додатків обмежений до 7 днів, а кількість додатків або ігор, які можна встановити, обмежена (у деяких випадках до трьох).

Важно зазначити, що після семи днів, що минули з моменту встановлення, перевстановка відбувається автоматично. Один з таких інструментів, які чудово справляються з цим завданням, — це додаток AltStore.

За допомогою додатка AltStore ви зможете безкоштовно завантажити Minecraft на iPhone для ознайомлення з грою.

Установка додатка AltStore на iPhone

Для установки додатка AltStore на iPhone вам знадобиться комп’ютер з підключенням до Wi-Fi, додаток iTunes, обліковий запис iCloud і USB-кабель. Дотримуйтесь такої послідовності дій:

 1. Завантажте додаток AltServer з офіційного веб-сайту, розархівуйте його та встановіть на свій комп’ютер.
 2. Встановіть додаток iCloud (не з Microsoft Store) та запустіть його.
 3. Підключіть ваш iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю і запустіть iTunes. Також запустіть AltServer.
 4. Розблокуйте ваш iPhone та, за потреби, позначте його як довірене пристрій.
 5. Увімкніть синхронізацію по Wi-Fi в iTunes:

  Відкрийте iTunes та перейдіть у “Налаштування”.
  Натисніть на “Огляд” та дозвольте Wi-Fi синхронізацію з вашим iPhone.
 6. У розділі сповіщень на вашому комп’ютері (внизу праворуч) знайдіть піктограму AltServer, потім виберіть “Встановити AltStore” і “Мій телефон”.
 7. У наступному вікні введіть ваш Apple ID для авторизації.
 8. Зачекайте завершення встановлення AltStore на ваш iPhone.
 9. Спробуйте відкрити додаток AltStore на вашому iPhone. Можливо, з’явиться повідомлення, що він був створений ненадійним розробником.
 10. Якщо вам не вдається відкрити додаток, перейдіть до налаштувань вашого iPhone. Потім виберіть “Загальні” і перейдіть до розділу “Управління пристроєм”. Виберіть ваш Apple ID і натисніть “Довіряти”. Це дозволить вашому iPhone довіряти додаткам.
 11. Відкрийте додаток AltStore на вашому iPhone, перейдіть до налаштувань і введіть ті самі дані вашого Apple ID, які ви використовували при встановленні додатка на комп’ютері.

Установка Minecraft на iPhone: Простий і безпечний спосіб

Хочете встановити Minecraft на свій iPhone? Вам потрібно виконати кілька простих кроків для цього. Дотримуйтесь інструкції нижче:

 1. Знайдіть надійний джерело: Пошукайте в інтернеті надійні джерела, такі як офіційний веб-сайт розробника або перевірені форуми. Завантажте файл .ipa для Minecraft на свій iPhone.
 2. Завантажте AltStore: AltStore – це платформа, яка дозволяє встановлювати неофіційні додатки на iOS-пристрої. Завантажте та встановіть AltStore на свій iPhone.
 3. Довірте профіль: Після встановлення AltStore відкрийте його і довірте профіль розробника. Це необхідно для встановлення неофіційних додатків.
 4. Встановіть Minecraft: Зайдіть до вкладки “Мої додатки” в AltStore і натисніть на “+”, щоб додати новий додаток. Виберіть раніше завантажений файл .ipa Minecraft і зачекайте, доки він встановиться.
 5. Перепідписання: Щоб зберегти встановлений додаток активним, вам потрібно буде перепідписувати його щотижня. Підключіть iPhone до комп’ютера та запустіть iTunes. Переконайтеся, що синхронізація по Wi-Fi ввімкнена і запустіть AltServer. Це дозволить автоматично перепідписувати додаток.

Хоча цей метод потребує деяких додаткових дій, існує ще одне просте рішення. Ви можете придбати Minecraft в App Store за невелику плату і насолоджуватися грою без необхідності перепідписувати його щотижня. Це заощадить ваш час і позбавить від потенційних проблем.

Тепер у вас є вибір: дотримуйтесь інструкцій вище для встановлення Minecraft через AltStore або придбайте гру в App Store, щоб отримати зручність і безпеку без зайвих клопотів.